1% podatku z Wieściami Gminnymi

Zbliża się okres rozliczenia zeznania podatkowego. Przy tej okazji każdy z naszej Gminy kto chciałby, aby jego prośba o 1% podatku wybrzmiała na łamach Wieści może się ze mną skontaktować, aby opublikować ten apel.

Podobnie jak w ubiegłych latach rozpoczynam łamach Wieści możliwość publikacji swojego apelu w sprawie przekazania 1% podatku.

Każdy potrzebujący z naszej Gminy, każda organizacja, która wpisuje się w formułę możliwości przekazania 1% podatku może się z mną skontaktować, aby jego apel był bardziej słyszalny i rozpoznawalny. Każdy będzie uszanowany i opublikowany w przystępnej formie.

Serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych do kontaktu, a naszych czytelników do wnikliwej lektury tych apeli, aby każdy miał możliwość uczciwego wyboru i przekazania swojej daniny w sposób, jaki uważa za stosowne.

Marcin Burski

Redaktor Wieści Gminnych Jaworzyna Śląska

Dodaj komentarz