Artystyczne lato w Bagieńcu już w ten weekend

Fundacja Spichlerz Kultury 7 i 8 września zaprasza na kolejną edycję artystycznego lata w Bagieńcu.

Bagieniec i wydarzenia organizowane przez Fundację Spichlerz Kultury potrafią zachwycić. Już w ten weekend będziemy mieli kolejny raz okazję się o tym przekonać.

Jak podaje Fundacja: „Będzie się działo wiele. Jak zwykle jarmark różności czyli będą do kupienia artystyczne wyroby, rękodzieło, produkty lokalne. Zapraszamy chętnych na warsztaty ceramiczne oraz przepiękny artystyczny performance podczas którego powstanie wielki piec wykonany z masy ceramicznej oraz butelek po winie – tego jeszcze nie było. Odbędzie się również wernisaż wystawy Teresy Anniuk-Gulak, która pokaże swoje niesamowite prace fotograficzno-malarskie. Wisieńką na torcie będzie niedzielny koncert cudownego duetu: Pauliny Lendy-Kozub oraz Piotra Kozuba„.

Warto tutaj dodać kilka słów o wspominanym duecie, który zagra dla nas w niedzielę 8 września. Koncert „Acoustic Back to 80’s” to wydarzenie, w którym możemy spodziewać się największych przebojów lat 80-tych w akustycznych aranżacjach. Legendarne piosenki takich artystów jak Phil Collins, Suzanne Vega, Bon Jovi, czy Eurythmics usłyszymy w wykonaniu: Pauliny Lendy-Kozub i Piotra Kozuba, występujących, jako duet LENDA / KOZUB, w skład którego wchodzą żona i mąż. Impreza odbędzie się dzięki finansowemu wsparciu Fundacji PZU

Serdecznie zapraszamy naszych mieszkańców do przybycia w to piękne i malownicze miejsce i uczestniczenia w tym ciekawym wydarzeniu. Moc atrakcji gwarantowana.

Marcin Burski

info, foto: fanpage Funadacja Spichlerz Kultury

Marcin Burski

Redaktor Wieści Gminnych Jaworzyna Śląska

Dodaj komentarz