Asia walczy i potrzebuje naszej pomocy

Mieszkanka wsi Pastuchów 31-letnia Asia potrzebuje naszej pomocy, aby opłacić półroczny pobyt w ośrodku rehabilitacyjnym

31 – letnia mieszkanka Pastuchowa walczy o swoje zdrowie. Lekarze nie dawali jej dużo szans kiedy choroba dała o sobie znać w najgorszym wydaniu. Asia pomimo tego pokazała wolę życia. Teraz potrzebuje naszej pomocy, aby opłacić półroczny pobyt w ośrodku rehabilitacyjnym.

Na portalu siepomaga, gdzie została zorganizowana zbiórka na jej leczenie siostra Asi opisała całą sprawę: „Moja ukochana siostra Asia skończyła w tym roku 31 lat. Pomimo, że urodziła się z rzadkim nerwowo-skórnym schorzeniem prowadziła dotychczas normalne życie i nic nie wskazywało, że tak nagle to się zmieni. Z dnia na dzień, ból głowy zmienił jej pogodną, szczęśliwą codzienność w koszmar. Pęknięcie tętniaka w mózgu – tak brzmiała diagnoza. Pomimo szybkich działań lekarzy jej stan z dnia na dzień się pogarszał. Zły sen nie chciał się skończyć – lekarze nie dawali już nadziei, że kiedykolwiek z tego wyjdzie. Stał się jednak cud! Asia otworzyła oczy i zaczęła reagować na bodźce z otoczenia.

Obecnie, Asia jest stabilna, jednak potrzebuje pilnej neurorehabilitacji. Znaleźliśmy ośrodek, który nawet jutro może przyjąć Asię. Niestety koszty leczenia i zajęć, leki i regularne zabiegi przekraczają możliwości finansowe całej naszej rodziny. Z całego serca pragnę pomóc siostrze w odzyskaniu jej dawnego życia.

Błagam o pomoc, w przywróceniu Asi do normalnego życia, do bycia pogodną i wesołą kobietą, cieszącą się każdym dniem, tak jak było przed udarem.”

Każdy kto chciałby wesprzeć naszą mieszkankę może wpłacić dowolny datek pieniężny TUTAJ

Gorąco zachęcam do pomocy naszej mieszkance. Nasza postawa może jej pomóc w walce z chorobą, a widać, że wola walki jest.

Marcin Burski

Redaktor Wieści Gminnych Jaworzyna Śląska

Dodaj komentarz