Chcesz przejść labirynt? pojawiło się ułatwienie

Majątek Ziemski w Starym Jaworowie opublikował mapę przejścia labiryntu kukurydzy jaki powstał w tym roku w okolicach Starego Jaworowa.

Labirynt w swej zasadzie jest materią, która ma utrudniać nam dojście do celu. Oprócz wielu zakrętów i ślepych zaułków przejście utrudnia otoczenia (w tym przypadku jest to wszech ogarniająca kukurydza). Nasza gmina może poszczycić się kolejny raz labiryntem w kukurydzy jaki stworzył Majątek Ziemski w Starym Jaworowie. Jest to duża atrakcja, która przyciąga wielu śmiałków, piszą o nim również ogólnopolskie gazety

Wielu z nas przeszło już ten zagadkowy gąszcz, są jednak tacy, którzy nadal stoją przed tym wyzwaniem. Majątek Ziemski w Starym Jaworowie wyszedł na przeciw takim osobą i opublikował mapę przejścia labiryntu kukurydzy jaki powstał w tym roku w okolicach Nowego Jaworowa. Na filmie, który można zobaczyć TUTAJ można przejść labirynt z pozycji lecącego drona, który pokaże nam całą trasę przejścia od startu do mety. Jest to ciekawa propozycja zarówno dla tych, którzy chcą się tam dopiero wybrać, ale także dla tych którzy chcieliby jeszcze raz poczuć atmosferę odkrywania.

Przypomnijmy, że promień labiryntu to około 100 m, co można odnieść do wielkości boiska piłkarskiego. Jest to zatem obszar, który wymaga od nas wysiłku i poświęcenia.

Zachęcam każdego do zapoznania się z tym materiałem, ale przede wszystkim do zmierzenia się z tym ciekawym wyzwaniem na żywo. To ciekawa przygoda, która może dać wiele satysfakcji.

Marcin Burski

Redaktor Wieści Gminnych Jaworzyna Śląska

Dodaj komentarz