Czwarty numer Wieści Gminnych w wersji papierowej

Od dziś na terenie naszej gminy kolportowany jest czwarty numer Wieści Gminnych w wersji papierowej. W artykule link do pliku PDF z wydaniem.

Czwarty numer powinien ukazać się miesiąc temu. Sytuacja epidemiologiczna w naszym kraju, rosnąca niepewność czy lada dzień nie wejdą kolejne obostrzenia, które uniemożliwią mi kolportaż gazety zmusiły mnie do przesunięcia tego terminu o miesiąc, mając nadzieję na stabilizację sytuacji. Udało się. Czwarty numer został złożony, wydrukowany, później ręcznie poskładany by na końcu trafić do Państwa. To żmudna praca, ale dająca dużo satysfakcji i radości.

Czego można spodziewać się w tym numerze? przede wszystkim wydanie to będzie podsumowywać kwartał a nie dwa miesiące jak do tej pory ze względów o których pisałem wyżej. Format jest utrzymany. Dostają Państwo informacje, których próżno szukać na stronie urzędów, czy portalów i gazet wspomagających.

Całość nakładu gazety została sfinansowana z pieniędzy pozyskanych od sponsora spoza terenu naszej gminy, gdzie pieniądze w całości zostały przeznaczone na druk nakładu. Dostajecie Państwo gazetę absolutnie za darmo, bez ukrytych kosztów. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z tą pozycją. Jeżeli ktoś nie dostał wydania papierowego proszę, aby zgłosić mi to a postaram się osobiście dostarczyć numer.

Numer 4 w wersji elektronicznej

Marcin Burski

Redaktor Wieści Gminnych Jaworzyna Śląska

Dodaj komentarz