Dementi wczorajszego artykułu

Wczoraj na Wieściach pojawił się artykuł o nominacji Grzegorza Grzegorzewicza na posła RP. Przyszedł czas na sprostowanie tej informacji

Wczoraj na Wieściach Gminnych pojawił się artykuł o nominacji Grzegorza Grzegorzewicza na posła RP. Poruszony został również wątek rezygnacji posła Wojciecha Murdzka i budowy elektrowni jądrowej pomiędzy Świdnicą i Jaworzyną. Wszystkie te informacje miały w sobie element prawdy jak choćby start burmistrza w wyborach i jego wynik. Poziom absurdu był jednak tak duży, że czytelnicy od razu odczytali intencje i bawili się tylko przeczytanymi słowami nie czerpiąc przy tym żadnej rzeczowej informacji – i słusznie.

Wczorajszy artykuł był niczym więcej jak prima aprilisowym żartem przy okazji 1 kwietnia. Grzegorz Grzegorzewicz nie został upragnionym posłem, poseł Wojciech Murdzek nie zrezygnował, a elektrownia jądrowa to wyżyna absurdu i nic o takim charakterze raczej u nas nie powstanie.

Nie mniej jednak jestem zobowiązany do sprostowania tej informacji, aby nikt nie poczuł się wprowadzony w błąd i nie przekazywał tych rewelacji dalej czym mógłby narazić się na śmieszność.

Wieści Gminne wracają na kurs powagi i informowania.

Marcin Burski

Redaktor Wieści Gminnych Jaworzyna Śląska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *