Dożynki wiejskie w Milikowicach wraz z akcją szczepienia

21 sierpnia w parku w Milikowicach odbędą się dożynki wiejskie. Wydarzenie będzie połączone z akcją możliwości zaszczepienia się przeciw COVID -19

Lato ucieka w niebłagany sposób. Zbliżamy się do okresu podziękowań za zebrane letnie plony i odpoczynku dla rolników po ciężkim czasie żniw. Koniec sierpnia to właśnie czas kiedy nasi rolnicy podczas dożynek podsumowują swój trud pracy poniesionej podczas żniw. To również okres, kiedy można złapać oddech i wytchnienie podczas wspólnego spotkania i zabawy. Aktualna sytuacja epidemiczna z jaką cały czas się zmagamy skłania również do stworzenia możliwości m.in zaszczepienia się przez osoby, które jeszcze się na to nie zdecydowały. Tak właśnie będzie podczas dożynek wiejskich w Milikowicach.

21 sierpnia w parku w Milikowicach organizowane są dożynki wiejskie wraz z akcją szczepimy się z KGW zainicjowaną przez ARMiR. Rozpoczęcie planowane jest na godzinię 14.00 od Mszy Świętej. W planie przewidziane są atrakcje dla dzieci: dmuchańce, animacje. Standardowo będą również stoiska kulinarne z wyrobami własnymi. Zabawa przy zespole muzycznym „Have Fun”.

Serdecznie zapraszam naszych mieszkańców do wspólnego świętowania i dziękowania za zebrane plony z mieszkańcami wsi Milikowice. Skorzystajmy również z okazji zaszczepienia się bez zbędnnych formalności. Dziękujmy i odpoczywajmy odpowiedzialnie.

info od czytelnika

Marcin Burski

Redaktor Wieści Gminnych Jaworzyna Śląska

Dodaj komentarz