Drugi numer Wieści Gminnych w wersji papierowej

Od wczoraj na terenie naszej gminy kolportowany jest drugi numer Wieści Gminnych w wersji papierowej. W artykule link PDF do wydania.

Dwa miesiące zleciały bardzo szybko. Przyszedł czas na podsumowanie życia naszej gminy w maju i czerwcu. Jest to moje subiektywne spostrzeżenie tworzone z pozycji mieszkańca, który patrzy jak jest „na naszym podwórku”. Bardzo dziękuję za każdy odzew, dobre słowo, czy rozszerzenie mojej wiedzy w tematach mnie nurtujących. Pojawiły się również głosy konstruktywnej krytyki na temat formatu gazety, co bardzo szanuję. Pokazuje to gdzie powinienem położyć większy nacisk czy zainteresować się również innymi sprawami.

Czego można spodziewać się w aktualnym wydaniu? Mówiąc krótko – przekroju spraw. Każdy z pewnością znajdzie tu coś dla siebie. Są tu aktualności, historia, sprawy społeczne czy opinie.

Całość nakładu gazety została sfinansowana z pieniędzy pozyskanych od sponsora spoza terenu naszej gminy. Dostajecie Państwo gazetę absolutnie za darmo, bez ukrytych kosztów. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z tą pozycją. Jeżeli ktoś nie dostał wydania papierowego proszę, aby zgłosić mi to a postaram się osobiście dostarczyć numer.

Wersja pdf numeru 2

Marcin Burski

Redaktor Wieści Gminnych Jaworzyna Śląska

Dodaj komentarz