Dyrektor przedszkola z apelem do rodziców

Sytuacja zdrowotna pracowników przedszkola w Jaworzynie Śląskiej ciągle pogarsza się, dlatego dyrektor placówki wystosowała apel do rodziców dzieci, które uczęszczają do niego.

Sytuacja zdrowotna pracowników przedszkola w Jaworzynie Śląskiej ciągle pogarsza się, dlatego dyrektor placówki wystosowała apel do rodziców dzieci, które uczęszczają do niego. Na stronie internetowej możemy przeczytać apel, aby każdy kto może pozostawić dziecko w domu zrobił to do 27 listopada. Poniżej pełna treść apelu:

„Drodzy Rodzice!!

W związku z pogarszającą się sytuacją zdrowotną pracowników przedszkola jestem zmuszona za zgodą organu prowadzącego zmienić organizację pracy naszej placówki.
Od dnia 10.11.2020r. do dnia 27.11.2020r. zostanie zmniejszona ilość grup do 4. Będą to grupy łączone. Jeżeli możecie Państwo pozostawić dziecko w domu, bardzo proszę
o skorzystanie z tej możliwości.
Pozostawienie dzieci w domu umożliwi póki co, funkcjonowanie przedszkola i stworzy możliwość zapewnienia opieki dzieciom tych rodziców, którzy pozostają bez możliwości sprawowania osobistej opieki.

Bardzo proszę Państwa o przemyślenie decyzji i wysłanie wiadomości zwrotnych do wychowawców.

Życzę wszystkim dzieciom i Państwu dużo zdrowia.

Z wyrazami szacunku
Jadwiga Chrobak
dyrektor przedszkola”

info,foto: przedszkolejaworzyna

Marcin Burski

Redaktor Wieści Gminnych Jaworzyna Śląska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *