Dzień Dziecka dla Agatki Salamon

2 czerwca na Stadionie Miejskim w Jaworzynie Śląskiej odbędzie się zabawa z okazji Dnia Dziecka. Nie ta okazja jest jednak najważniejsza. Podczas zabawy będzie prowadzona zbiórka na rzecz Agatki Salamon, która potrzebuje naszej pomocy. Już teraz w Przedszkolu Samorządowym w Jaworzynie Śląskiej można zakupić cegiełkę, którą będzie można zrealizować podczas loterii fantowej.

Przed nami jedna z ważniejszych dat w kalendarzu dzieci, chodzi konkretnie o Dzień Dziecka. 2 czerwca na Stadionie Miejskim w Jaworzynie Śląskiej odbędzie się zabawa z okazji tego dnia zorganizowana przez Samorządowe Przedszkole „Chatka Puchatka” oraz Samorządowy Ośrodek Kultury. Podczas wskazanego wydarzenia będzie prowadzona również zbiórka na rzecz Agatki Salamon, która potrzebuje naszej pomocy. Wydaje się, że to właśnie ta inicjatywa powinna być wiodąca w podjęciu naszej decyzji o przyjściu na tą imprezę.

Poniżej plakat na którym możemy zapoznać się ze wszystkimi szczegółami tej sprawy:

Ważną informacją jest fakt, że podczas zabawy odbędzie się loteria fantowa do której udziału będzie nas uprawniać zakup cegiełki na rzecz Agatki. Już teraz możemy zakupić w Przedszkolu wskazaną cegiełkę, którą będzie można zrealizować podczas zabawy.

Foto: siepomaga.pl, Sokibp.pl

Marcin Burski

Redaktor Wieści Gminnych Jaworzyna Śląska