Dziesiąty numer Wieści w wersji papierowej [PDF]

Od piątku na terenie naszej gminy kolportowany jest dziesiąty numer Wieści Gminnych w wersji papierowej. W artykule link do pliku PDF z wydaniem.

Dziesiąty numer już po swojej premierze. Licząc całościowo jest to już jedenaste wydanie papierowe. Gazeta spełnia oczekiwania mieszkańców co wnoszę po licznych komentarzach, informacjach i opiniach jakie przekazujecie mi Państwo po kolejnych premierach numerów. Cieszę się, że ta forma pisania ma swoich zwolenników i jesteście Państwo otwarci na inny punkt widzenia niż ten , który jest na serwowany z pieniędzy publicznych.

Czego można spodziewać się w tym numerze? wydanie to będzie podsumowywać dwa ostatnie miesiące (listopad i grudzień 2021 roku). Format jest utrzymany. Dostają Państwo informacje, których próżno szukać na stronie urzędów, czy portalów i gazet wspomagających. Czymś ciekawym będzie na pewno kolejny felieton autorstwa Mateusza Ussa czy dociekania historyczne Pana Bogdana Muchy z Żarowskiej Izby Historycznej.

Całość nakładu gazety została sfinansowana z pieniędzy pozyskanych od sponsora spoza terenu naszej gminy, gdzie pieniądze w całości zostały przeznaczone na druk nakładu. Dostajecie Państwo gazetę absolutnie za darmo, bez ukrytych kosztów. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z tą pozycją. Jeżeli ktoś nie dostał wydania papierowego proszę, aby mi to zgłosić.

 Nr 10 – wersja pdf

 

Marcin Burski

Redaktor Wieści Gminnych Jaworzyna Śląska

Dodaj komentarz