Festiwal Kolorów i Baniek Mydlanych w Starym Jaworowie już w tą niedzielę

Stowarzyszenie Wspólnie dla Gminy Jaworzyna Śląska zaprasza na Festiwal Kolorów i Baniek Mydlanych w Starym Jaworowie. To wspaniała propozycja zabawy bez politykowania.

Pogoda w początku września sprzyja wszelkim aktywnościom społecznym. To bardzo ważny element scalania wspólnoty, który daje swoje owoce jeżeli jest to podparte pasją, chęcią zrobienia czegoś dla swojej małej ojczyzny, bez zbędnego politykowania między stolikami.

Stowarzyszenie Wspólnie dla Gminy Jaworzyna Śląska zaprasza w niedzielę (12 września) na Festiwal Kolorów i Baniek Mydlanych w Starym Jaworowie. Impreza rozpocznie się o godzinie 14:00 na placu obok świetlicy wiejskiej we wskazanej wsi. Wstęp jest całkowicie bezpłatny.

Całość imprezy zabezpieczana jest ze środków stowarzyszenia i darczyńców bez angażowania pieniędzy gminnych czy sołeckich. Wśród darczyńców można wymienić m.in.: Mando Corporation Sp. z.o.o i Salon Optyczny Godlewscy Jaworzyna Śląska, którzy ufundowali nagrody dla najmłodszych

Czego możemy spodziewać się podczas imprezy? Przede wszystkim zabawy proszkami holi czy pokazu baniek mydlanych. Oprócz tego konkursów z nagrodami, animacji dla dzieci, zabawy na zamkach dmuchanych, malowania twarzy, warkoczyków, będzie również kiermasz słodkości.

Serdecznie zapraszam do udziału w tej inicjatywie. Jeżeli chcemy wypocząć i zabawić w szczerej atmosferze, to kurs na Stary Jaworów jest dobrym kursem.

Marcin Burski

Redaktor Wieści Gminnych Jaworzyna Śląska

Dodaj komentarz