Grad bramek w Nowicach

W Nowicach kibice zobaczyli aż 11 goli. Gospodarze nie dali najmniejszych szans Sparcie Ziębice.

W sobotę z drużyn gminnych zagrał jedynie Venus. Pierwsza połowa nie wskazywała na to, że spotkanie może skończyć się pogromem. Gospodarze prowadzili 2-0 po pierwszych 45 minutach. Losy spotkania odmieniła czerwona kartka dla gości, którą sędzia pokazał w 39 minucie.

W drugiej połowie w ciągu 30 minut nowiczanie strzelili pięć goli, co ustawiło przebieg gry. Ostatecznie spotkanie skończyło się wysokim zwycięstwem gospodarzy 8-3. Dla drużyny z naszej Gminy strzelali: Jarosław Lato (dwie), Mateusz Gładysz, Marcina Tutka, Maksym Filipow, Oleg Ivanenko, Adrian Krzykalski, Dawid Gładysz (po jednej).

Źródło info: regiowyniki.pl/własne
Źródło foto: fanpage Venus Nowice