Karolina bez punktu. Porażki w B klasie.

Słaba dyspozycja naszych gminnych piłkarskich zespołów podczas kończącego się weekendu. Żadnej z drużyn nie udało się na boisku wywalczyć choćby punktu.

Karolina po zwrotach akcji przegrała ostatecznie ze Skałkami Stolec, wiceliderem klasy okręgowej. Gospodarze mogli prowadzić już w 27 minucie jednak karnego na bramkę nie zamienił Bartosz Adamowicz. W drugiej minucie po przerwie goście wyszli na prowadzenie. Nie trwało to długo bo pięć minut później do wyrównania doprowadził Mateusz Salamon po strzale głową. W 77 minucie Skałki ponownie wyszły na prowadzenie, którego nie oddały do końca.

Grom miał zaplanowany mecz z wycofanym przed rundą wiosenną Venusem. Witkowianom zatem dopisano na koncie zwycięstwo. Dzięki temu opuścili oni strefę spadkową.

Tęcza w meczu na szczycie tabeli przegrała 4-1 z liderem LKS Wiśniowa. Była to piąta porażka bolesławiczan w sezonie. Jedynego gola dla drużyny z naszej Gminy zdobył Marcin Obrycki.

LKS Piotrowice uległ na wyjeździe wyżej notowanym Błękitnym Słotwina aż 4-0. Była to ósma porażka w sezonie piotrowiczan. Dzięki wygranej Błękitni dotrzymują kroku czwartej drużynie z Kątek.

Wspomniane Sudety równie pewnie wygrały z kolejnym przedstawicielem naszej Gminy w klasie B – Spartą Pastuchów 5-0. Dla pastuchowian była to już 14 porażka w sezonie.

Info: regiowyniki.pl