Komunikatywni, technologiczni, witalni. Zapraszają w Milikowicach

Koło Gospodyń Wiejskich w Milikowicach zaprasza do udziału w projekcie „Komunikatywni! Technologiczni! Witalni! Seniorzy otwarci na świat”

Aktywizacja ludzi w wieku senioralnym to bardzo duże wyzwanie, które musi przystawać do codzienności. To trudne, ale bardzo potrzebne zadanie biorąc pod uwagę na przykład cyfryzację i technologię. Współczesny świat idzie z bardzo dużym postępem, dzięki któremu z jednej strony nasze życie staje się łatwiejsze, ale z drugiej jeżeli nie potrafimy korzystać z tych dobrodziejstw stajemy się „technologicznymi analfabetami”, którzy przestają rozumieć codzienność.

Wychodząc na przeciw tym wyzwaniom cywilizacyjnym Koło Gospodyń Wiejskich w Milikowicach zaprasza do udziału w projekcie „Komunikatywni! Technologiczni! Witalni! Seniorzy otwarci na świat”. Projekt kierowany jest do osób w wieku 60+.

Podczas zajęć nasi seniorzy będą mogli uczyć się języka angielskiego, wejść do świata nowych technologii, ale także rozwijać się na warsztatach ruchowych czy zajęciach kulinarnych.

Zainteresowani mają wszystkie potrzebne informacje na załączonym plakacie. Liczba miejsc jest ograniczona.

Zapraszam każdego chętnego do wzięci udziału w tej potrzebnej inicjatywie i nie zamykania się na świat. Jeżeli go okiełznamy i zrozumiemy wcale nie wyda się taki straszny.

info od czytelnika

Marcin Burski

Redaktor Wieści Gminnych Jaworzyna Śląska

Dodaj komentarz