„Konia z rzędem” czyli Mazurek o Mazurkach w „Rzeczpospolitej”

W weekendowym wydaniu (2 maja) dziennika Rzeczpospolita Robert Mazurek w felietonie „Wina Mazurka” zrecenzował wina proponowane przez winnicę Silesian z Bagieńca.

Robert Mazurek – znany dziennikarz głównie z ciekawych i dociekliwych wywiadów politycznych w radiu rmf fm jest również znawcą i koneserem win. W dzienniku Rzeczpospolita ma on swoją stałą rubrykę pt. „Wina Mazurka” gdzie recenzuje różne wina. Są to często wyroby regionalne, gdzie można odnaleźć „perełki”, które są wolne od masowej produkcji, przez co są dopieszczone i przemyślane z korzyścią dla naszych kubków smakowych.

W weekendowym wydaniu (2 maja) dziennika Rzeczpospolita Robert Mazurek w felietonie „Wina Mazurka” zrecenzował wina proponowane przez winnicę Silesian z Bagieńca prowadzoną przez Państwa Mazurek. Winnica Silesia położona na nasłonecznionych polach w Bagieńcu to według recenzji doskonały wybór, pokazujący, że Dolny Śląsk zaczyna się wybijać na czoło winiarstwa w naszym kraju. Redaktor Mazurek w swój niepowtarzalny sposób w bardzo pozytywnych słowach wypowiedział się o wyrobach tworzonych w winnicy z Bagieńca. Napisał o konkretnych egzemplarzach co daje nam pogląd na wyroby i ewentualny wybór smakowy. Wspominał również o tradycjach rodziny Mazurek jeżeli chodzi np. o hodowlę koni co dodatkowo daje nam pogląd na ich pracę i zaangażowanie.

Serdecznie zapraszam do zapoznanie się z wyrobami winnicy Silesian z Bagieńca, gdzie możemy spotkać się z ciekawym, niepowtarzalnym smakiem wyrabianym z serca i pasji co się czuje. Wyroby pochodzące z naszej gminy są doceniane nie tylko przez nas, ale również przez znawców w zasięgu ogólnopolskim co daje nam gwarancję jakości i świetnego smaku.

info: facebook Violetta Mazurek
zdjęcie: facebook Violetta Mazurek, fanpage Winnica Silesia

Marcin Burski

Redaktor Wieści Gminnych Jaworzyna Śląska

Dodaj komentarz