Korytarz A4 i S5. Spotkanie informacyjne już jutro

Jutro (17 lutego) odbędzie się spotkanie informacyjne w formie elektronicznej na temat proponowanych wariantów przebiegu autostrady A4 i budowy drogi S5 jakie miałyby przebiegać również przez naszą gminę

Od dłuższego trwają kolejne spotkania informacyjne w poszczególnych gminach dotyczące proponowanych wariantów przebiegu autostrady A4 i budowy drogi S5. W końcu przyszła kolej na naszą gminę.

Jutro (17 lutego) o godzinie 17.00 odbędzie się spotkanie informacyjne na temat proponowanych wariantów przebiegu autostrady A4 i budowy drogi S5 jakie miałyby przebiegać również przez naszą gminę. Spotkanie odbędzie się w formie elektronicznej pod konkretnym adresem internetowym jaki zostanie opublikowany na stronie Urzędu Miejskiego Jaworzyny Śląskiej.

Ważne, że proponowane korytarze drogi dotyczą południa Gminy a zwłaszcza wsi: Milikowice, Witków, Bolesławice i Tomkowa. Należy również, że do 3 marca będzie możliwość przesyłania opinii dotyczących zaproponowanych wariantów za pomocą konkretnego formularza.

Wszelkie szczegółowe informacje można uzyskać na poniższym plakacie

Marcin Burski

Redaktor Wieści Gminnych Jaworzyna Śląska

Dodaj komentarz