Lekcja przyrody z Jakubem Paluchem

Jakub Paluch – fotograf pochodzący z naszego miasta, wrażliwy na piękno natury wspólnie z Towarzystwem Miłośników Wrocławia zaprasza na wystawę fotografii pt. „Lekcja przyrody – ptaków Wrocławia”.

Obiektyw aparatu uważnego i cierpliwego fotografa może ukazać piękno z jakiego nie zdajemy sobie sprawy. Najczęściej odnosi się to do natury, którą obserwujemy, jesteśmy jej uczestnikami, ale nie zawsze potrafimy zobaczyć to co ważne, wartościowe i ulotne. Ptaki w tym kontekście są doskonałym przykładem na poparcie tej tezy. Zdając sobie z tego sprawę możemy to nadrobić i oddać się oglądaniu fotografii, która uchwyciła moment, który dla zwykłego oka byłby nie osiągalny.

Jakub Paluch – fotograf pochodzący z naszego miasta, wrażliwy na piękno natury wspólnie z Towarzystwem Miłośników Wrocławia zaprasza na wystawę fotografii pt. „Lekcja przyrody – ptaków Wrocławia”. od 23 stycznia do 15 lutego 2024 w Galerii Małgosia przy ul. Odrzańskiej 39/40 na pierwszym piętrze ( w godzinach 12:00-18:00).

Wspomniane Wydarzenie jest przewidziane dla wszystkich, którzy chcą zapoznać się z twórczością fotograficzną naszego mieszkańca. Podziwianie natury jest sprawą w pełni demokratyczną, nie wykluczającą nikogo, dlatego na wystawę może przyjść każdy, bez względu na wiek. Wstęp jest wolny co podnosi atrakcyjność sprawy.

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z tym jakże ciekawym wydarzeniem. Po pierwsze to dobra okazja do docenienia twórczości naszego mieszkańca, po drugie możemy oddać się podziwianiu natury, która potrafi tak zaskoczyć za każdym razem.

info, foto Jakub Paluch

Marcin Burski

Redaktor Wieści Gminnych Jaworzyna Śląska