Ma cel i chce go realizować – Aleks Grzywiński z Nowic

Aleks Grzywiński z Nowic ma cel i dzięki swojej pasji chce udowodnić innym, że wszystko jest realne. Można mu w tym pomóc.

Aleks Grzywiński niedawno odbył swoje praktyki szkolne w redakcji Wieści Gminnych, gdzie napisał dwa ciekawe i obszerne teksty wiążące się z naszą gminą. Każdy zainteresowany może do nich dotrzeć i przyswoić na stronie internetowej portalu. Kiedy nawiązywałem z nim współpracę nie miałem pojęcia o jego pasji i pracy jaką podejmuje, aby osiągnąć swój cel. To bardzo ciekawa sprawa, która jest warta szerszego rozgłosu, ponieważ niesie w sobie szerszy przekaz. Warto również tu zaznaczyć, że Aleks sam jako osoba jest rzeczowy i sumienny w swojej pracy o czym mogłem się przekonać podczas odbywanych przez niego praktyk pod moim okiem.

Aleks Grzywiński z Nowic zajmuje się szeroko pojętą muzyką, cały czas dopracowując swoje umiejętności w domowym zaciszu. To jednak za mało, aby efekt był w pełni zadowalający. Potrzebny jest do tego sprzęt artystyczny na który aktualnie zbiera pieniądze na portalu zrzutka.pl

Oddajmy głos Aleksowi, aby w krótkich słowach nakreślić z czym mamy do czynienia: „W lipcu kończę 18 lat. Interesuje się muzyką od około 3 lat. Codziennie dążę do tego, aby być coraz lepszy. Celem tego wszystkiego jest pokazanie wszystkim ludziom chcącym spełniać swoje marzenia że wszystko jest realne, tylko trzeba do tego dążyć z całych sił i poświęcać się temu bardzo mocno. Chciałbym w przyszłości nagrać demo które będzie miało około 10 utworów, oczywiście to wszystko po zakupie dobrego sprzętu.”

 

Link do portalu zrzutka.pl, gdzie można wesprzeć młodego artystę można znaleźć TUTAJ
Są tam również wszystkie potrzebne informacje w szerszym zakresie, gdzie możemy zapoznać się z celem zbiórki.

Aleks to ciekawa osoba, której widać, że o coś chodzi i ma chęć do pracy. Każde wsparcie, jak sam mówi, jest dla niego ważne. Wesprzyjmy go w miarę możliwości, aby mógł się rozwijać. Nie ma nic gorszego niż zmarnowany talent. Warto o tym pamiętać.

foto: Aleks Grzywiński

Marcin Burski

Redaktor Wieści Gminnych Jaworzyna Śląska

Jedna myśl na temat “Ma cel i chce go realizować – Aleks Grzywiński z Nowic

Dodaj komentarz