Manifest pomocy dla Mateusza Szymańskiego [FOTO]

W niedzielę (22 września) odbył się koncert charytatywny na rzecz poszkodowanego w wypadku Mateusza Szymańskiego.

W kwietniu 2019 roku życie Mateusza diametralnie się zmieniło. Uległ on wtedy wypadkowi, w czasie którego doznał poważnego urazu kręgosłupa w odcinku lędźwiowym. Po wszystkim przyszedł czas walki o przyszłość. Przed młodym kucharzem długa walka o powrót do sprawności. Jednym z jej etapów jest intensywna i kosztowna rehabilitacja. Dla tego też został zorganizowany charytatywny koncert na jego rzecz, aby mógł wrócić do sprawności sprzed wypadku.

Podczas koncertu w Restauracji Biały Las we Wierzbnej zorganizowano wiele atrakcji, dzięki którym zbierano pieniądze. Głównym bohaterem tego wydarzenia był sam Mateusz, który mógł zobaczyć ilu ludzi jest mu przychylnych i jak leży nam na sercu jego powrót do zdrowia.

Jeden z uczestników tego spotkania powiedział nam, że oprócz wymiaru finansowego tego koncertu było to bardzo ważne wydarzenie dla Mateusza, ponieważ dało mu to niesamowity bodziec do walki i pracy nad powrotem do sprawności, co jest wartością nieprzeliczalną.

Galeria zdjęć ze spotkania wykonana przez pana Dariusza Piątkowskiego TUTAJ.

Akcja zbierania pieniędzy na rehabilitację naszego mieszkańca trwa nadal. Wszystkich pragnących indywidualnie wesprzeć Mateusza informujemy, że można dokonywać wpłat na konto fundacji BGŻBNP odział w Warszawie Nr.: 62 1600 1286 0003 0031 8642 6001 Tytuł przelewu- Szymański, 11724 (ten dopisek jest bardzo ważny).

Marcin Burski

foto Dariusz Piątkowski

Marcin Burski

Redaktor Wieści Gminnych Jaworzyna Śląska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *