Marcin Kantor rolnikiem roku 2020 Gazety Wrocławskiej

Marcin Kantor – rolnik i radny Rady Miejskiej w Jaworzynie Śląskiej otrzymał tytuł rolnika roku 2020 Gazety Wrocławskiej w okręgu wałbrzyskim. Teraz powalczy o tytuł w wymiarze wojewódzkim.

Marcin Kantor otrzymał wczoraj wieczorem po zakończeniu głosowania tytuł rolnika roku 2020 Gazety Wrocławskiej w okręgu wałbrzyskim do którego wliczamy powiaty świdnicki, dzierżoniowski i wałbrzyski. Po zakończeniu głosowania nasz zwycięzca mógł pochwalić się 1201 głosami poparcia swojej kandydatury. Warto tutaj dodać, że był to najwyższy wynik w naszym województwie porównując to z innymi okręgami.

Na profilu fb radnego możemy przeczytać: „Szanowni Państwo!!!Mamy zwycięstwo. Pragnę podziękować za wszystkie oddane głosy na moją osobę. Bardzo duże poparcie świadczy o zaufaniu, którym zostałem przez Państwa obdarzony, co jeszcze bardziej zobowiązuje mnie do ciężkiej i sumiennej pracy na rzecz rolnictwa i Gminy.

Dziękuję wszystkim osobom, które zaangażowały się w tą inicjatywę – zarówno moim znajomym, rodzinie i przyjaciołom, a przede wszystkim pozostałym kandydatom do tytułu Rolnik Roku 2020.

Na zakończenie chciałbym podziękować za wszystkie otrzymane gratulacje, zarówno drogą telefoniczną, jak i na portalu społecznościowym. Jeszcze raz dziękuję!!! Przed nami walka o tytuł na szczeblu wojewódzkim!”

Naszemu zwycięzcy gratuluję i liczę na równie godne reprezentowanie nas w dalszych etapach konkursu.

info, foto: fb Marcin Kantor, Gazeta Wrocławska

Marcin Burski

Redaktor Wieści Gminnych Jaworzyna Śląska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *