Nasze dwie mieszkanki w gronie najpiękniejszych na Dolnym Śląsku

Mimo, że informacja jest lekko spóźniona, to z pewnością warto o niej powiedzieć głośno. Dwie młode mieszkanki naszej gminy walczyły o półfinał Miss Województwa Dolnośląskiego.

Człowiek w swej konstrukcji od zawsze fascynował się pięknem w każdej postaci. Piękno krajobrazu, architektury od zawsze nas zachwyca i wzbudza jak najmilsze skojarzenia. Najbardziej jednak hołdujemy pięknu drugiego człowieka i sami poprzez dbanie o siebie próbujemy temu ideałowi sprostać. Osoby obdarzone najpiękniejszą urodą mogą się skonfrontować właśnie w ocenie swoich walorów w różnych konkursach piękności, gdzie jednorazowo mamy do czynienia z wieloma typami fizyczności, które są równie piękne. To zawsze duże wyróżnienie dla osób zakwalifikowanych do tego grona.

Mimo, że informacja jest lekko spóźniona, to z pewnością warto o niej powiedzieć głośno. Dwie młode mieszkanki naszej gminy – 24 letnia Zuzanna Kozycz i 21 letnia Monika Wielg walczyły o półfinał Miss Województwa Dolnośląskiego. Jak możemy przeczytać na stronie konkursu: „Konkurs Miss Województwa Dolnośląskiego to wydarzenie, które cieszy się niepodważalną renomą wśród znawców świata piękna i mody oraz jest najważniejszym i najbardziej prestiżowym konkursem piękności w woj. Dolnośląskim. Konkurs Miss Województwa Dolnośląskiego jest wydarzeniem, którego zadaniem jest wniesienie świeżości i nowej jakości w wizerunek lokalnych konkursów piękności. Wybory te pełnią funkcję pełnoprawnych eliminacji do najbardziej prestiżowego ogólnopolskiego Konkursu Piękna Polska Miss.”

Półfinał opisywanego konkursu, w którym starowały nasze mieszkanki odbył się 31 marca (ubiegły piątek). Niestety na stronie konkursu nie ma póki co bliższych informacji na temat jego rozstrzygnięć. Mimo to, to wielki szacunek dla naszej gminny, a przede wszystkim naszych pięknych mieszkanek, które zaszły tak daleko w tej nie łatwej i subiektywnej rywalizacji.

Marcin Burski

Redaktor Wieści Gminnych Jaworzyna Śląska