Ochotnicza Straż Pożarna w Jaworzynie Śląskiej z darami dla schroniska w Świdnicy

Ochotnicza Straż Pożarna w Jaworzynie Śląskiej podsumowała akcję i przekazała zebrane dary dla schroniska dla zwierząt w Świdnicy.

Okres zimowy to czas, kiedy temperatury i aura pokazują nam ułomność naszych ciał. Wyraża się to przede wszystkim w poczuciu chłodu, wzmożonego ogrzewania się itd. Ten czas i te realia dotykają również zwierzęta, które odczuwają podobnie jak my. Zdajemy sobie z tego sprawę, ale nie zawsze chcemy dostrzegać ten problem. Ochotnicza Straż Pożarna w Jaworzynie Śląskiej empatycznie wyszła na przeciw temu problemowi i zorganizowała zbiórkę darów dla schroniska dla zwierząt w Świdnicy, która okazała się dużym sukcesem.

Ochotnicza Straż Pożarna w Jaworzynie Śląskiej podsumowała akcję i przekazała zebrane dary dla schroniska dla zwierząt w Świdnicy. Strażacy przekazali: „Zgodnie z obietnicą informujemy, że nasza jednostka w dniu dzisiejszym przekazała zebrane dary do Schroniska dla bezdomnych zwierząt w Świdnicy oraz TOZ Świdnica. Na nasze ręce zostały przekazane podziękowania dla nas oraz mieszkańców, którzy włączyli się w pomoc dla zwierzaków. Mamy nadzieję na pomoc w dalszych tego typu projektach. Dziękujemy! Druhny i druhowie OSP Jaworzyna Śląska”

Gest jaworzyńskich strażaków pokazał, że rozumiemy i pamiętamy. To oprócz sukcesu pomysłodawców, sukces naszych mieszkańców, którzy przyłączyli się do tej akcji. Warto pomagać. Być może to frazes, ale bardzo mocno umocowany w życiu.

info, foto: fanpage Ochotnicza Straż Pożarna w Jaworzynie Śląskiej

Marcin Burski

Redaktor Wieści Gminnych Jaworzyna Śląska

Dodaj komentarz