Ósmy numer Wieści w wersji papierowej [PDF]

Od piątku na terenie naszej gminy kolportowany jest ósmy numer Wieści Gminnych w wersji papierowej. W artykule link do pliku PDF z wydaniem.

Ósmy numer już po swojej premierze. Ten numer Wieści Gminnych jest szczególny, bo tworzony w niejakim „rozkroku” pomiędzy intensywnością w życiu prywatnym, pracą zawodową i pisaniem gazety kiedy wszyscy śpią. Jestem zadowolony z tego numeru, ponieważ powstał w atmosferze dużych wyrzeczeń, które utwardzają.

Czego można spodziewać się w tym numerze? wydanie to będzie podsumowywać trzy ostatnie miesiące (czerwiec, lipiec, sierpień). Format jest utrzymany. Dostają Państwo informacje, których próżno szukać na stronie urzędów, czy portalów i gazet wspomagających. Czymś ciekawym będzie na pewno kolejny felieton autorstwa Mateusza Ussa czy opinie na temat stanu naszej gminy biorąc pod uwagę jej różne aspekty

Całość nakładu gazety została sfinansowana z pieniędzy pozyskanych od sponsora spoza terenu naszej gminy, gdzie pieniądze w całości zostały przeznaczone na druk nakładu. Dostajecie Państwo gazetę absolutnie za darmo, bez ukrytych kosztów. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z tą pozycją. Jeżeli ktoś nie dostał wydania papierowego proszę, aby zgłosić mi to a postaram się osobiście dostarczyć numer.

Numer 8 (wersja pdf)

Marcin Burski

Redaktor Wieści Gminnych Jaworzyna Śląska

Dodaj komentarz