Piąty numer Wieści w wersji papierowej

Od wczoraj na terenie naszej gminy kolportowany jest piąty numer Wieści Gminnych w wersji papierowej. W artykule link do pliku PDF z wydaniem.

Dwa miesiące minęły bardzo szybko. Mimo zimowej aury należało wykonać zobowiązanie wobec mieszkańców i naszej gminy wydając kolejny już piaty numer Wieści w formie papierowej. To zawsze dla mnie ciężki czas, ponieważ trzeba pogodzić wiele rzeczy. Pracować, dbać o obowiązki domowe, pisać na bieżąco na stronie Wieści i składać, a potem kolportować kolejny numer papierowy. Wysiłek ten jest dla mnie zawsze owocny, kiedy mam poczucie dobrze wykonanej pracy.

Czego można spodziewać się w tym numerze? Jest tu jak zawsze wiele ciekawych, zróżnicowanych treści, które powinny każdego w jakiś sposób zainteresować. Dostają Państwo przede wszystkim informacje, których próżno szukać na stronie urzędów, czy portalów i gazet wspomagających i to jest siłą tej gazety.

Całość nakładu gazety została sfinansowana z pieniędzy pozyskanych od sponsora spoza terenu naszej gminy, gdzie pieniądze w całości zostały przeznaczone na druk nakładu. Dostajecie Państwo gazetę absolutnie za darmo, bez ukrytych kosztów. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z tą pozycją. Jeżeli ktoś nie dostał wydania papierowego proszę, aby zgłosić mi to a postaram się osobiście dostarczyć numer.

Poniżej link do wydania wieści w formie PDF

 

Numer 5 Wieści Gminnych [PDF]

Marcin Burski

Redaktor Wieści Gminnych Jaworzyna Śląska

Dodaj komentarz