Piknik z okazji Dnia Kobiet w Bagieńcu za nami

Wczoraj 7 marca Fundacja Spichlerz Kultury w Bagieńcu organizowała piknik z okazji Dnia Kobiet. Jak zawsze przy tego typu imprezach, całość można uznać za szczególnie udaną.

Bagieniec, urokliwa wieś w naszej gminie przyzwyczaiła nas do imprez w których człowiek jest artykułowany na pierwszym miejscu, wczoraj z pewnością palmę pierwszeństwa miały kobiety z racji ich dzisiejszego święta. Wszystko to za sprawą Fundacji Spichlerz Kultury, która dba o to i organizuje imprezy, które przyciągają coraz więcej osób.

Wczoraj 7 marca Fundacja Spichlerz Kultury w Bagieńcu organizowała piknik z okazji Dnia Kobiet. Jak zawsze przy tego typu imprezach, całość można uznać za szczególnie udaną. Podczas spotkania za pyszne jedzenie odpowiadała szef Justyna Słupska – Kartaczowska; tworząca kuchnię łącząca tradycję i fusion w restauracji Jadka. Oprócz tego całość przy kieliszku dobrego wina umilał koncert jazzowy Łukasza Bzowskiego i Michała Podżusa w ramach projektu Artystyczna scena w Bagieńcu współfinansowanego przez Fundacje PZU.

Bagieniec to wieś w której naprawdę można odnaleźć spokój i wypoczynek. Jeżeli dodamy do tego otwartość na drugiego człowieka, gdzie możemy to odczuć za każdym razem, daje nam to gwarancje, że na pewno się nie zawiedziemy. Z niecierpliwością już teraz czekam na kolejną inicjatywę Fundacji.

info,foto: Fundacja Spichlerz Kultury w Bagieńcu

Marcin Burski

Redaktor Wieści Gminnych Jaworzyna Śląska

Dodaj komentarz