Podział punktów w Jaworzynie. Wygrane Tęczy i Sparty.

Ani Karolina ani Grom nie zdołały wygrać swoich meczów. Zdecydowanie lepszy bilans wywalczyły nasze gminne zespoły występujące w klasie B.

Bezbramkowym remisem zakończyło się spotkanie występującej u siebie Karoliny przeciwko LKS Bystrzyca. W kontekście walki o utrzymanie dla jaworzynian był to ważny punkt zdobyty ze znacznie wyżej notowanym zespołem.

Grom przegrał wysoko na wyjeździe z liderem klasy okręgowej Górnikiem Wałbrzych 7-1. Wałbrzyszanie pewnie zmierzają do zwycięstwa w lidze. Do końca sezonu pozostało 10 kolejek i witkowianie mają jeszcze choćby matematyczne szanse na utrzymanie.

Dziesiąte zwycięstwo w sezonie odniosła w sobotę Tęcza. Bolesławiczanie pewnie pokonali na wyjeździe Silesię Żarów 1-3. Bramki dla drużyny z naszej Gminy strzelali: Michał Fedorowicz, Daniel Gwardiak i Piotr Hendzel.

LKS Piotrowice wyraźnie przegrał na swoim boisku z dotychczasowym sąsiadem w tabeli – Sudetami Kątki 0-4. Była to szósta porażka w sezonie.

Drugą wygraną w tej edycji gier odnotowała Sparta Przełom Pastuchów. Tym razem ekipa z naszej Gminy okazała się lepsza w wyjazdowym spotkaniu z Gromem Panków (3-6).

Foto: fanpage MKS Karolina 

Marcin Burski

Redaktor Wieści Gminnych Jaworzyna Śląska

Dodaj komentarz