Podziękowania dla ZPS Karolina. Będzie również kiermasz

ZPS Karolina odebrały podziękowania w Urzędzie Marszałkowskim. Planowany jest również kolejny kiermasz wyrobów porcelanowych.

Wszyscy pamiętamy, kiedy podczas wakacji na nadmorskich plażach mogliśmy spotkać naszych reprezentantów z Gminy, w tym również z ZPS Karolina. Przyszedł czas podsumowania tej akcji, gdzie 26 września Zakład odebrał podziękowania od Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego za godne, aktywne i wartościowe reprezentowanie naszego regionu podczas kolejnej edycji Projektu Plaża.

Karolina zaprasza również już 12 października (sobota) na kolejny kiermasz wyrobów porcelanowych, który odbędzie się na hali sportowej przy ul. Powstańców w Jaworzynie Śląskiej w godzinach od 9:00 do 17:00. Podczas wspominanego kiermaszu będziemy mieć okazję zaopatrzyć się w porcelanę dekorowaną i niedekorowaną w zestawach standardowych, a także luzem: w kubki, talerze czy filiżanki w atrakcyjnych cenach.

ZPS Karolina gratulujemy wyróżnienia a także dziękujemy za godne reprezentowanie naszej Gminy. Mieszkańców z kolei zapraszamy na kolejny kiermasz wyrobów porcelanowych i udane zakupy naszych lokalnych wyrobów.

Marcin Burski

info, foto: fanpage Zakład Porcelay Stołowej Karolina

Marcin Burski

Redaktor Wieści Gminnych Jaworzyna Śląska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *