Prawdziwa gratka dla każdego kibica LKS Grom Witków

Dużymi krokami zbliża się 5️0 lecie LKS Grom Witków. Z tej okazji została przygotowana specjalna, limitowana edycja proporczyków, które będą „cegiełką”na rozwój klubu.

LKS Grom Witków przygotował specjalną, limitowaną edycję proporczyków z barwami biało – niebieskich. Każdy kibic oprócz satysfakcji posiadania takiej pamiątki będzie mógł poszczycić się wkładem w ciągły rozwój klubu. Dochód ze sprzedaży proporczyków – „cegiełek” zostanie przeznaczony na funkcjonowanie biało-niebieskich (sprzęt treningowy)

Cena proporczyka wynosi 50 zł, czyli jak wyliczyli kibice 10zł za każde dziesięciolecie funkcjonowania klubu. Proporczyki będą dwustronne, drukowane na eleganckiej satynie usztywnionej dodatkową tkaniną. Jego rozmiar to 1️8cm x 2️5cm

Zapisy na proporczyki prowadzone będą do niedzieli, 10 listopada 2019 do godz. 2️0:00 poprzez wiadomość prywatną na profilu facebook klubu lub na mail: zawalnicki@wp.pl

Serdecznie zapraszamy do zakupu tej pamiątki i wsparcia naszego klubu. Jest to prawdziwa gratka dla kolekcjonerów, ale i dla tych co noszą „biało – niebieskich” w sercach.

info,foto: fanpage Grom Witków

Marcin Burski

Redaktor Wieści Gminnych Jaworzyna Śląska

Dodaj komentarz