Przekaż 1,5% procent podatku Martynce Franiak

Wielu z nas rozlicza, inni dopiero będą zajmować się swoim zeznaniem podatkowym za zeszły rok. Przysługuje nam przy tym możliwość przekazania 1,5% podatku na wskazane osoby czy podmioty. Do doskonała okazja do wsparcia naszych mieszkańców. Jednym z ich jest Martynka Franiak, która walczy o lepszą przyszłość w zdrowiu.

Martynka Franiak nie raz ujęła nasze serce. Byliśmy świadkami jej walki o swoje życie i zdrowie. Nie poddała się i ciągle walczy, co poskutkowało poprawą jej stanu zdrowia. Do dalszej poprawy jej stanu potrzebne są jednak kolejne zabiegi przeszczepu komórek macierzystych. To droga terapia, ale nie można obok tego przejść obojętnie. Razem możemy pomóc tej niekwestionowanej wojowniczce.

Pomagając Martynce możemy przekazać na jej rzecz 1,5% swojego podatku poprzez Fundację Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” w formularzu Pit wpisz numer: KRS 0000037904. W rubryce informacje uzupełniające – cel szczegółowy 1,5% należy podać: 21979 Franiak Martyna

Za pośrednictwem fundacji „Zdążyć z Pomocą” możemy pomóc Martynce i wpłacić także darowiznę na konto nr 42 2490 0005 0000 4600 7549 3994 tytułem 21979 Franiak Martyna darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

Gorąco zachęcam do wsparcia naszej mieszkanki w walce z tą ciężką chorobą. Jest duża szansa na jej wyzdrowienie, potrzebne są jednak na to środki finansowe. Nie raz pokazaliśmy solidarność z naszymi potrzebującymi mieszkańcami, głęboko wierzę, że będzie tak również teraz.

Marcin Burski

Redaktor Wieści Gminnych Jaworzyna Śląska