Przełamanie Gromu. Wysokie porażki Karoliny i Venusa

Piłkarską sobotę dobrze wspominać będą jedynie kibice Gromu. Venus oraz Karolina wypadły mizerne na tle swoich dzisiejszych rywali.

Witkowianie mierzyli się z Trojanem Lądek Zdrój. Do przerwy był bezbramkowy remis. Po przerwie dwa gole zdobył Przemysław Kloc i zapewnił komplet punktów dla Gromu. Tym samym drużyna z Witkowa przerwała serię pięciu meczów bez wygranej.

Blamażem dla Karoliny zakończył się mecz w Makowicach z Płomieniem. Gospodarze po nieco ponad 20 minutach gry prowadzili już 3-0. Spotkanie zakończyło się ostatecznie wynikiem 5-0.

Piątą porażkę w sezonie poniósł Venus w wyjazdowym spotkaniu z Victorią Świebodzice. Do przerwy gospodarze prowadzili 3-1. W drugich 45 minutach dołożyli jeszcze jednego gola. Na listę strzelców nowiczan wpisał się Damian Roman.