Puchar 1000 goli – LKS Piotrowice czekają na nasze głosy

LKS Piotrowice wystartowały w konkursie PZPN – Puchar 1000 goli. Czekają na nasze głosy, które pomogą im w zorganizowaniu zamierzonej imprezy jubileuszowej funkcjonowania klubu

PZPN zorganizował konkurs – Puchar 1000 goli. Wystartował w nim nasz klub LKS Piotrowice Świdnickie. Zasada jest prosta. Wystarczy oddać na nich głos, a to pomoże im w otrzymaniu funduszy na jubileuszową imprezę.

Jak Przekazał jeden z czytelników Wieści: „Nasz klub startuje w konkursie i potrzebne nam głosy. Chcemy zorganizować jakiś piknik lub festyn i zrobić zbiórkę na cele charytatywne. PZPN zorganizował konkurs i ważne są głosy ludzi.”

Na stronie konkursu możemy z kolei przeczytać: „Bardzo chcielibyśmy zafundować kibicom świetną zabawę jubileuszową na 75-lecie działania naszego klubu. Celem projektu jest turniej dla dzieci i dorosłych, połączony z zabawą taneczną do białego rana. Integracja z kibicami jest równie ważna. Z własnego budżetu klub nie jest w stanie stworzyć ciekawego wydarzenia w którym każdy mógłby się świetnie bawić. Jesteśmy pewni że pomoc finansowa pomoże nam osiągnąć cel na którym bardzo nam zależy ze względu na jubileusz funkcjonowania naszego klubu”

Jesteśmy w stanie pomóc klubowi w bardzo prosty sposób. Wystarczy wejść w link TUTAJ i kliknąć „Oddaję głos”.

Nie kosztuje nas to dużo czasu i energii a może pomóc to lokalnym działaczom. Serdecznie zapraszam do pomocy. Każdy głos jest ważny

Marcin Burski

Redaktor Wieści Gminnych Jaworzyna Śląska

Dodaj komentarz