Rodzimy styl w godnym towarzystwie

Od 3 do 4 marca Zakład Porcelany Stołowej Karolina uczestniczył w III Kongresie Firm Rodzinnych „Własność zobowiązuje”.

Zakład Porcelany Stołowej Karolina z Jaworzyny Śląskiej pokazał swoją najnowszą kolekcję podczas kolejnego wydarzenia, na którym dał znać o swojej klasie i jakości wyrobu. Wszystko to jeszcze bardziej uwydatniło się z prostego względu. Nasze wyroby znalazły się w otoczeniu kompozycji innych wyrobów, które podobnie tak jak my czerpią siłę z lokalnego istnienia.

Od 3 do 4 marca Zakład Porcelany Stołowej Karolina uczestniczył w III Kongresie Firm Rodzinnych „Własność zobowiązuje” we Wrocławiu w Haston City Hotel. Podczas wspomnianego kongresu nasze wyroby znalazły się wśród kryształów z Huty Szkła Kryształowego Julia mieszczącej się w Piechowicach koło Szklarskiej Poręby i mebli Sadowscy. Za całość kompozycji i aranżację stoiska odpowiada marka MArt Immobilien Design.

Kongres Firm Rodzinnych jest prestiżowym wydarzeniem adresowanym do przedsiębiorców prowadzących firmy rodzinne, przyszłych sukcesorów oraz pracowników tych firm. Kongres stanowi okazję do poszerzenia wiedzy związanej z prowadzeniem biznesu rodzinnego, a także czerpania inspiracji do dalszego rozwoju. Celem kongresu jest stworzenie platformy dla przedsiębiorców rodzinnych z województwa dolnośląskiego, opolskiego i lubuskiego, dzięki której mogą dzielić się swoimi doświadczeniami i unikalnym know how, nawiązać nowe kontakty oraz korzystać z wiedzy specjalistów reprezentujących instytucje dostarczające rozwiązania dla biznesu rodzinnego.

Serdecznie gratulujemy sukcesu ZPS „Karolina”. Trzeba ufać, że ukazane piękno naszych wyrobów przekuje się w coraz większy rozwój naszego zakładu.

info,foto: fanpage ZPS Karolina, Komgres Firm Rodzinnych, Huta Szkła Kryształowego Julia

Marcin Burski

Redaktor Wieści Gminnych Jaworzyna Śląska

Dodaj komentarz