SOKiBP w Jaworzynie Śląskiej walczy w konkursie. Możemy im pomóc

Samorządowy Ośrodek Kultury i Biblioteka Publiczna w Jaworzynie Śląskiej uczestniczy w plebiscycie zorganizowanym przez Kinder Mleczna Kanapka „Przerwa na wspólne czytanie”. Możemy głosować w tej sprawie i pomóc w wygraniu atrakcyjnych nagród dla naszej placówki.

Konkursy internetowe, gdzie liczy się nasza aktywność w danej sprawie, wydaje się, że oprócz aspektu promocyjnego ma za zadanie nas konsolidować i wzmacniać w osiągnięciu danego celu. Cele te są często ważne nie tylko w wymiarze prywatnym, ale także wspólnotowym co dodatków wzmacnia naszą jedność. Mamy aktualnie okazję do pokazania naszej mobilizacji i pomocy SOKiBP w Jaworzynie Śląskiej.

Jak możemy przeczytać na stronie naszej placówki: „Samorządowy Ośrodek Kultury i Biblioteka Publiczna w Jaworzynie Śląskiej po raz kolejny uczestniczy w plebiscycie zorganizowanym przez Kinder Mleczna Kanapka „Przerwa na wspólne czytanie”. Każdy oddany głos na naszą bibliotekę zwiększa jej szansę na zwycięstwo. A jest o co walczyć, ponieważ spośród 100 bibliotek, które zbiorą najwięcej głosów mają szansę na atrakcyjne nagrody.

Głosowanie na biblioteki trwa do 30.04.2024 r. Wystarczy wejść TUTAJ i wyszukać Samorządowy Ośrodek Kultury i Bibliotekę Publiczną z Jaworzyny Śląskiej. Po dokonaniu rejestracji można oddać głos na Biblioteką w Jaworzynie. Z jednego konta można głosować codziennie.

Zachęcamy do głosowania i rozpowszechniania informacji o konkursie. Jak zwykle, liczymy na Państwa niezawodność.”

Wszystkie dodatkowe szczegóły poniżej na plakacie:

Marcin Burski

Redaktor Wieści Gminnych Jaworzyna Śląska