Świąteczny nastrój na ulicach naszego miasta

Za kilka dni rozpoczną się Święta Bożego Narodzenia. Przypominają nam o tym świąteczne iluminacje na ulicach naszego miasta.

Zewsząd widać przedświąteczny nastrój. Wystawy sklepowe, przypomnienia o prezentach, czy adwentowe oczekiwanie na Święta Bożego Narodzenia to tylko niektóre z tych impulsów. Nasze miasto również przybrało odpowiedni wystrój, który możemy zobaczyć wieczorową porą, kiedy sztuczne oświetlenie pomaga nam w funkcjonowaniu.

Na głównych arteriach w naszym mieście możemy podziwiać świetlne iluminacje o charakterze świątecznym. Są choinki, gwiazdy czy kompozycje kojarzące się ze Świętami Bożego Narodzenia. Mimo, że nastrój jest ubogi jak na współczesne standardy to dla szukających świąt w miejskiej przestrzeni na pewno coś się znajdzie.

Zmrok w tym okresie zapada stosunkowo wcześniej. Zapewne każdy z nas będzie lub miał już okazję obejrzenia tej odsłony. Warto tu jednak zaznaczyć, że opisywane iluminacje to tylko wzmacniacze naszego oczekiwania. To co najważniejsze musi nastąpić w nas samych, aby zbliżające święta były prawdziwie wyjątkowym czasem.

Marcin Burski

Redaktor Wieści Gminnych Jaworzyna Śląska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *