Szósty numer Wieści Gminnych w wersji papierowej

Od wczoraj na terenie naszej gminy kolportowany jest szósty numer Wieści Gminnych w wersji papierowej. W artykule link do pliku PDF z wydaniem.

Szósty numer Wieści Gminnych w wersji papierowej od wczoraj jest kolportowany na terenie naszej gminy. To tytuł, którego nie trzeba przedstawiać, a rosnące zapotrzebowanie na niego co mogę uświadczyć m.in w osobistym kontakcie utwierdza mnie tylko w tym przekonaniu. To cieszy i daje motywacje do dalszej pracy.

Czego można spodziewać się w tym numerze? wydanie to będzie podsumowywać dwa ostatnie miesiące (luty i marzec). Format jest utrzymany. Dostają Państwo informacje, których próżno szukać na stronie urzędów, czy portalów i gazet wspomagających. Czymś ciekawym będzie na pewno tekst autorstwa Aleksa Grzywińskiego z Nowic na temat tamtejszego cmentarza. Wspomniany autor odbywał praktyki szkolne w redakcji gazety i pokusił się o ciekawy tekst na temat swojej małej ojczyzny.

Całość nakładu gazety została sfinansowana z pieniędzy pozyskanych od sponsora spoza terenu naszej gminy, gdzie pieniądze w całości zostały przeznaczone na druk nakładu. Dostajecie Państwo gazetę absolutnie za darmo, bez ukrytych kosztów. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z tą pozycją. Jeżeli ktoś nie dostał wydania papierowego proszę, aby zgłosić mi to a postaram się osobiście dostarczyć numer.

Numer 6 w wersji elektronicznej (pdf)

Marcin Burski

Redaktor Wieści Gminnych Jaworzyna Śląska

Dodaj komentarz