Trwa zbiórka na samochód dla Mateusz Szymańskiego

Na prośbę naszej mieszkanki informuję o trwającej zbiórce na nowy samochód dla Mateusza Szymańskiego, który utracił podczas niewyjaśnionego dotąd pożaru.

Historię Mateusza poznaliśmy, kiedy z wyniku nieszczęśliwego wypadku zawaliła się na niego ściana budynku. Plany i marzenia młodego mieszkańca naszego miasta musiały podporządkować się ciężkiej walce o zdrowie i normlane funkcjonowanie.

Matusz posiadał przystosowane dla jego celów auto, które spłonęło pod domem w niewiadomych dotąd okolicznościach. Mając na uwadze tą nieszczęśliwą sprawę ruszyła zbiórka na portalu zrzutka.pl gdzie można wpłacić dowolną kwotę na nowy samochód dla Mateusza.

W opisie zbiórki możemy przeczytać: „Nasz Przyjaciel i Kolega kilka dni temu stracił swoje ulubione Audi, przystosowane do prowadzenia przez osobę niepełnosprawną. Z niewyjaśnionych do tej pory przyczyn auto zapaliło się – pomimo tego że kilkanaście godzin stało pod domem nieużywane.

Mateusz 18 miesięcy temu uległ wypadkowi – zawaliła się na niego ściana – rozległy uraz kręgosłupa spowodował ze obecnie nie może chodzić i przemieszcza się na wózku inwalidzkim.

Samochód przystosowany do jego niepełnosprawności zapewniał możliwość dojazdów do lekarzy i na niezbędną na obecnym etapie rehabilitacje.

Kwota jaka pozostanie będzie przeznaczona na wsparcie rehabilitacji Mateusza bo wciąż wierzymy, że uda mu się jeszcze iść przez życie na własnych nogach.”

Każdy chętny może przyłączyć się do zbiórki klikając TUTAJ

Serdecznie zachęcam do wsparcia naszego mieszkańca w jego walce o zdrowie i lepsze jutro.

info,foto: od mieszkanki, zrzutka.pl

Marcin Burski

Redaktor Wieści Gminnych Jaworzyna Śląska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *