W Gminie grasuje złodziej?

W ostatnim czasie pojawiają się informacje o kolejnych włamaniach do domów na terenie naszej Gminy.

W ostatnim czasie doszło do kilku kradzieży w domach na terenie naszej Gminy. Mowa tu m.in o Starym Jaworowie czy Milikowicach. Łupem padały różne cenne sprzęty czy urządzenia mechaniczne pomagające w pracy czy funkcjonowaniu domów. Sprawa jest o tyle dziwna, że nie był to jednorazowy występek i mieszkańcy zagrożonych terenów spodziewają się możliwości kolejnych włamań i kradzieży.

Pikanterii dodaje fakt, że ostatnio zaobserwowano nieznany samochód, który w godzinach wieczornych jeździł z małą prędkością tym razem po Witoszowie. Po jego dziwnym zachowaniu niektórzy przeczuleni mieszkańcy wiążą jego obecność z tymi incydentami.

Apelujemy do wszystkich mieszkańców o wzmożoną ostrożność i pilnowanie swojego dobytku. Wiąże się to również z obserwowaniem sąsiednich domów, aby pod nieobecność właścicieli nie doszło do wtargnięcia. Wszelkie niepokojące zachowania czy spostrzeżenia należy zgłaszać na policję. Złodzieje obserwują nas cały czas i czekają na chwilę naszej nieuwagi.

Marcin Burski

foto: fakt.pl

Marcin Burski

Redaktor Wieści Gminnych Jaworzyna Śląska

Dodaj komentarz