W sobotę odbyła się kolejna edycja Artystycznego Lata w Bagieńcu

W sobotę (21 września) w Bagieńcu miała miejsce kolejna edycja Artystycznego Lata.

Dziś (23 września) pożegnaliśmy astronomiczne lato. W sobotę w Bagieńcu odbyło się swego rodzaju pożegnanie lata w ramach formuły Artystycznego Lata organizowanego przez Fundację Spichlerz Kultury. Atrakcji było mnogo.

Podczas wspomnianego wydarzenia przybyli mieli okazję zapoznać się z pracami Agaty Prajel, świdnickiej artystki, która przedstawiła wernisaż swoich ciekawych prac.

Następnie Teatr Bezdomny z Żarowa pod egidą Ryszarda Dykcika wystawił sztukę ”Ślepe uczucie magistra Wyprostka”. Sztuka traktowała o uczuciach, awersji, antypatii, niechęci w otaczającej nas rzeczywistości. Teatr okazał się dużym wydarzeniem, podczas którego widzowie mieli okazję zaczerpnąć wytrawnej sztuki zaserwowanej przez aktorów amatorów, którzy w swoim fachu nie ustępowali zawodowcom. Impreza odbyła się dzięki finansowemu wsparciu Fundacji PZU

Kolejne Artystyczne Lato w Bagieńcu okazało się niemałym sukcesem, podczas którego goście mieli okazję obcować ze sztuką przez duże S. Czekamy z niecierpliwością na kolejne wydarzenie organizowane przez Fundację Spichlerz Kultury.

Marcin Burski

foto: fanpage Fundacja Spichlerz Kultury

Marcin Burski

Redaktor Wieści Gminnych Jaworzyna Śląska

Dodaj komentarz