W Starym Jaworowie chłopak brzmi dumnie

30 września Koło Gospodyń Wiejskich „Jaworzanki” ze Starego Jaworowa we współpracy ze Szkołą Podstawową w Starym Jaworowie zorganizowali festyn z okazji Dnia Chłopaka. Była to również okazja, aby zaszczepić się jednodawkowym preparatem przeciw covid -19

Dzień Chłopaka za nami. Mimo, że w naszej kulturze święto to jest mniej „huczne” niż Dzień Kobiet, to w Starym Jaworowie pokazano, że jest to święto nie mniej ważne niż wspomniane wyżej.

30 września Koło Gospodyń Wiejskich „Jaworzanki” ze Starego Jaworowa we współpracy ze Szkołą Podstawową w Starym Jaworowie zorganizowali festyn z okazji Dnia Chłopaka. Była to również okazja, aby zaszczepić się jednodawkowym preparatem przeciw covid -19. Festyn należy uważać zdecydowanie za udany. Złożyły się na to zaproponowane atrakcje i frekwencja jaka dopisała podczas festynu.

O całości wydarzenia wypowiedziała się Pani Monika Kaźmierczak z Koła Gospodyń Wiejskich w Starym Jaworowie: „Pogoda nam się udała idealnie, jak na zamówienie. Były zamki dmuchane, strefa gastronomiczna, warsztaty z klocków Lego, zawody sportowe, bańki mydlane, animacje oraz pokazy bokserskie prowadzone przez najlepszych fachowców wraz z kilkukrotnymi mistrzyniami Dolnego Śląska w boksie. Oprócz tego były pokazy rycerskie oraz pokazy mody. Chciałam podziękować z tego miejsca wszystkim zaangażowanym w to wydarzenie oraz Ani Godlewskiej i jej salonowi optycznemu, który był m.in. naszym sponsorem”

Marcin Burski

Redaktor Wieści Gminnych Jaworzyna Śląska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *