W Starym Jaworowie chłopak brzmi dumnie

30 września Koło Gospodyń Wiejskich „Jaworzanki” ze Starego Jaworowa we współpracy ze Szkołą Podstawową w Starym Jaworowie zorganizowali festyn z okazji Dnia Chłopaka. Była to również okazja, aby zaszczepić się jednodawkowym preparatem przeciw covid -19

Dzień Chłopaka za nami. Mimo, że w naszej kulturze święto to jest mniej „huczne” niż Dzień Kobiet, to w Starym Jaworowie pokazano, że jest to święto nie mniej ważne niż wspomniane wyżej.

30 września Koło Gospodyń Wiejskich „Jaworzanki” ze Starego Jaworowa we współpracy ze Szkołą Podstawową w Starym Jaworowie zorganizowali festyn z okazji Dnia Chłopaka. Była to również okazja, aby zaszczepić się jednodawkowym preparatem przeciw covid -19. Festyn należy uważać zdecydowanie za udany. Złożyły się na to zaproponowane atrakcje i frekwencja jaka dopisała podczas festynu.

O całości wydarzenia wypowiedziała się Pani Monika Kaźmierczak z Koła Gospodyń Wiejskich w Starym Jaworowie: „Pogoda nam się udała idealnie, jak na zamówienie. Były zamki dmuchane, strefa gastronomiczna, warsztaty z klocków Lego, zawody sportowe, bańki mydlane, animacje oraz pokazy bokserskie prowadzone przez najlepszych fachowców wraz z kilkukrotnymi mistrzyniami Dolnego Śląska w boksie. Oprócz tego były pokazy rycerskie oraz pokazy mody. Chciałam podziękować z tego miejsca wszystkim zaangażowanym w to wydarzenie oraz Ani Godlewskiej i jej salonowi optycznemu, który był m.in. naszym sponsorem”

Marcin Burski

Redaktor Wieści Gminnych Jaworzyna Śląska

Dodaj komentarz