Waliło się. Interweniowała Straż Pożarna

Wczoraj 6 czerwca nasze jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej interweniowały w Pasiecznej i Milikowicach przy walących się konstrukcjach.

Nasze Ochotnicze Straży Pożarne miały wczoraj intensywny i pracowity dzień gdzie musiały interweniować przy starych i walących się konstrukcjach

Zaczęło się od Pasiecznej, gdzie o godzinie 13:32 nasze jednostki zostały zadysponowane do zawalonego budynku gospodarczego. Wygląd gruzowiska był naprawdę poważny. Na szczęście obyło się bez ofiar w ludziach. Zabudowania groziły jednak zawaleniem reszty na dom mieszkalny. Udział w akcji brały cztery zastępy straży pożarnej: OSP JAWORZYNA ŚLĄSKA, OSP PASIECZNA , PSP ŚWIDNICA

Z kolei w godzinach wieczornych tego samego dnia o godzinie 23:04 nasza jednostka z Jaworzyny Śląskiej została ponownie zadysponowana do zawalonego komina w domu mieszkalnym w Milikowicach przy ul. Parkowej. Na szczęście kolejny raz nikomu nic się nie stało. Udział w akcji brały cztery zastępy straży pożarnej: OSP JAWORZYNA ŚLĄSKA, OSP WITOSZOW I PSP ŚWIDNICA.

info, foto: Fanpage Ochotnicza Straż Pożarna Jaworzyna Śląska

Marcin Burski

Redaktor Wieści Gminnych Jaworzyna Śląska

Dodaj komentarz