Wieści po wakacyjnej przerwie

Po przerwie wakacyjnej Wieści Gminne zaczynają ponownie działać.

Wszystko ma swój początek i koniec. Przerwa w której nie publikowałem kolejnych treści przechodzi do niebytu. Od dziś stałą praktyką dalej działam i przekazuje czym żyje nasza gmina.

Przez okres mojego urlopu nagromadziło się wiele informacji, ale także nieścisłości, które teraz postaram się nadrobić i wytłumaczyć. Zrobię to w zbiorczym artykule, który pojawi się już niedługo na stronie. Oprócz tego oczywiście będą uzupełniane informacje, którymi żyje nasza wspólnota na bieżąco.

Wszystkie informacje, propozycje tematów jakie chcielibyście Państwo abym poruszył będą teraz sukcesywnie omawiane. Odpowiem także na wszystkie wiadomości jakie dostawałem. Jest tego sporo i proszę w tej kwesti o cierpliwość.

Zachęcam do zaglądania na stronę Wieści Gminne i facebook strony. Jestem przekonany, że każdy z nas znajdzie tu coś dla siebie.

Marcin Burski

Redaktor Wieści Gminnych Jaworzyna Śląska

Dodaj komentarz