Winobranie ze Spichlerzem Kultury w piątek

Fundacja Spichlerz Kultury w Bagieńcu zaprasza już w ten piątek na winobranie z wieloma atrakcjami.

Fundacja Spichlerz Kultury zaprasza na kolejne ciekawe wydarzenie. Tym razem będziemy mieli okazję wziąć udział w winobraniu, które zaplanowane jest na najbliższy piątek (25 października). Oprócz wspomnianego winobrania najważniejszą atrakcją będzie budowa pieca z gliny i pustych butelek po winie. Jak możemy przeczytać na fanpage’u fundacji – będzie to cudowny happening – artystyczne wydarzenia pokazujące jak piękne i plastyczne jest szkło poddane naturalnej obróbce w żywym ogniu.

Oprócz tego będą również warsztaty lepienia w glinie, gdzie wykonane prace będą wypalone w powstałym podczas tego dnia piecu. Na warsztaty w glinie zapraszamy od godziny 12.00. Potrwają one do zmroku, kiedy to uroczyście zostanie odpalony piec. O godzinie 18.00 wystąpi zespół Jaworzynianie, który wystąpi ze swoim repertuarem. Impreza odbędzie się dzięki finansowemu wsparciu Fundacji PZU

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców do uczestnictwa w tym ciekawym wydarzeniu. Udana zabawa i moc atrakcji jak zawsze gwarantowana.

Marcin Burski

info, foto: fanpage Fundacja Spichlerz Kultury

Marcin Burski

Redaktor Wieści Gminnych Jaworzyna Śląska

Dodaj komentarz