Wizualizacja przebiegu S5 przez Gminę [WIDEO]

W sieci pojawił się film z wizualizacją trasy S5, której odcinek przebiegał będzie przez teren naszej Gminy.

Planowany temat trasy S5 możliwie przebiegający przez naszą gminę od pewnego czasu ucichł. Fala protestów, często niezadowolenia przelała się i koniec końców wszystko wróciło do normy. Są już jednak nowe ustalennia, które są wynikiem kolejnego etapu prac. Mowa mianowicie o filmie, które pokazuje przebieg wspomnanej trasy.

Nagranie opatrzone jest logiem Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad oraz projektanta firmy Databout sp. z o.o. Przedstawiono na nim studium korytarzowe S5 Sobótka-Bolków. Widać wyraźnie trasę biegnąca przez skraj Witkowa i Milikowic. Oprócz tego na wizualizacji zauważymy inne wsie naszej Gminy: Nowy Jaworów, Stary Jaworów, Bolesławice i Tomkową.

Foto: screen z nagrania

Marcin Burski

Redaktor Wieści Gminnych Jaworzyna Śląska

Dodaj komentarz