Wyrównaj oddech, strzał. Niepełnosprawność nie ogranicza.

Na prośbę czytelnika informuję o ciekawej inicjatywie dla osób niepełnosprawnych organizowanej przez świdnicką strzelnicę.

Niepełnosprawność nie musi ograniczać. Zawsze można się odnaleźć i określić na nowo w szeregu inicjatyw, które dają szanse na nowe, nieznane. Jedną z takich inicjatyw jest propozycja świdnickiej strzelnicy.

Na prośbę czytelnika informuję o ciekawej inicjatywie dla osób niepełnosprawnych organizowanej przez świdnicką strzelnicę. W informacji o projekcie możemy przeczytać: „Klub nasz organizuje nową sekcję strzelecką dla osób niepełnosprawnych. Zapraszamy dzieci od lat 12 jak i osoby dorosłe do kontaktu z naszym klubem. Chcemy realizować nasze stutowe cele ale także zainteresować strzelectwem osoby które nie muszą być wykluczone społecznie. Prosimy o kontakt rodziców dzieci niepełnosprawnych jak i osoby dorosłe chcące spróbować może nowego hobby. Mamy obiekt przystosowany do osób niepełnosprawnych. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę trenerską jak i sprzęt do treningów. Wszystko jest bezpłatne. Wszystko co musicie posiadać to chęci. Kontakt na stronie www.strzelam.pl . lub facebook Strzelnica Świdnica. WARUNEK ZGODA LEKARZA SPORTOWEGO”

Serdecznie zapraszam każdego do kogo jest dedykowana ta akcja, aby spróbować swoich sił w tej ciekawej kategorii sportu. To ciekawa propozycja do realizowania się i konsekwentnego polepszania swoich umiejętności.

info, foto od czytelnika

Marcin Burski

Redaktor Wieści Gminnych Jaworzyna Śląska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *