Zaginęła mieszkanka naszej gminy

Rodzina i policja poszukuje 49-letniej mieszkanki naszej gminy.

Policja i Rodzina poszukuje 49-letniej Jolanty Hauke, mieszkanki gminy Jaworzyna Śląska. Kobieta w niedzielę (25.10.2020) była widziana ostatni raz około godziny 20 w Piotrowicach Świdnickich. Tego dnia była ubrana w kurtkę koloru bordowego bez kaptura, spodnie koloru czarnego. Nigdy nie rozstawała się ze swoimi złotymi kolczykami. Do dziś nie nawiązała żadnego kontaktu z bliskimi. Miejsce jej pobytu nie jest znane.

Rysopis:

Wiek z wyglądu około 50 lat, wzrost około 1,65cm, szczupła sylwetka, waga około 55kg, włosy spięte w kucyk z grzywką, kolor ciemny blond, oczy zielone, nos normalny – prosty, uszy przylegające. Znak rozpoznawczy  – pieprzyk nad lewą brwią.
Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionej Policja wraz z Rodziną prosi by kierować do Komendy powiatowej Policji pod numerami telefonu:

577-889-762
881-033-928

Lub powiadomić najbliższą jednostkę Policji pod numer telefonu 997, 112.

info, foto: od czytelniczki

Marcin Burski

Redaktor Wieści Gminnych Jaworzyna Śląska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *