Zaproszenie do składania życzeń uczestników scalenia w Piotrowicach i Pastuchowie

Na prośbę mieszkańców wsi Piotrowice i Powiatowego Biura Geodezji i Katastru w Świdnicy informujemy o mającym się odbyć zbieraniu życzeń uczestników scalenia gruntów wsi Piotrowice i części wsi Pastuchowa.

W związku z trwającym postępowaniem scaleniowym we wsi Piotrowice Świdnickie i części wsi Pastuchów, Starosta Świdnicki opublikował zawiadomienie o mającym się odbyć zbieraniu życzeń uczestników scalenia gruntów wsi Piotrowice i części wsi Pastuchowa.

Wskazane zebrania odbędą się od 7 do 14 stycznia 2020 w świetlicy wiejskiej w Piotrowicach Świdnickich według ustalonego harmonogramu.

Cele zebrania będzie zbierania wniosków do kwestionariusza życzeń, gdzie będzie można m.in wnosić o uregulowanie spraw dotyczących przebiegu granic działek siedliskowych.

Poniżej zawiadomienie Starosty a także harmonogram spotkań wraz z mapką scaleniową, która służy jako legenda do harmonogramu.

Bardzo prosimy zainteresowanych o zorganizowanie czasu w przekazanym terminie. Prosimy również o przekazanie stosownej informacji wszystkim innym uczestnikom, do których nie dotarła ta wiadomość.

foto: Powiatowe Biuro Geodezji i Katastru w Świdnicy, malopolska.pl (zdjęcie poglądowe)

Marcin Burski

Redaktor Wieści Gminnych Jaworzyna Śląska

Dodaj komentarz