Złodzieje nadal grasują

Na terenie Starego Jaworowa, Witkowa i Milikowic ponownie grasuje szajka złodziei

Na jesień ubiegłego roku Wieści jako pierwsze alarmowały o grasujących złodziejach na ternie Milikowic i Starego Jaworowa ( link do artykułu TUTAJ) dokonano wtedy przynajmniej czterech kradzieży a postępowania w tych sprawach zakończyły się umorzeniem ze względu na niewykrycie sprawców.

Jak podaje portal Świdnica24 kradzieże na terenie naszej gminy ponownie stały się faktem, tym razem na terenie Witkowa. Mieszkańcy czują obawę o swój dobytek, ponieważ ktoś metodycznie najpierw obserwuje daną posesje a potem pod osłoną nocy dokonuje kradzieży. Dodatkowo niektórzy z poszkodowanych uważają, że ze strony policji można byłoby się spodziewać większego wsparcia.

Całość artykułu portalu Świdnica24 TUTAJ

Apelujemy do wszystkich mieszkańców o wzmożoną ostrożność i pilnowanie swojego dobytku. Wiąże się to również z obserwowaniem sąsiednich domów, aby pod nieobecność właścicieli nie doszło do wtargnięcia. Wszelkie niepokojące zachowania czy spostrzeżenia należy zgłaszać na policję. Złodzieje obserwują nas cały czas i czekają na chwilę naszej nieuwagi.

info: Świdnica24

Marcin Burski

Redaktor Wieści Gminnych Jaworzyna Śląska

Dodaj komentarz