Zmiany kadrowe w jaworzyńskiej parafii

Biskup świdnicki Marek Mendyk ogłosił zmiany i wręczał nominacje poszczególnym księżom co do przydziałów parafialnych. Ma to również związek z naszą wspólnotą

Okres czerwca to zawsze czas kiedy dochodzi do różnych rotacji jeżeli chodzi o przydziały parafialne wśród księży. Rok temu przywitaliśmy w naszej parafii nowego proboszcza ks. Stanisława Przeradę. Aktualnie stoimy przed przywitaniem kolejnego pasterza, który poprowadzi naszą wspólnotę parafialną.

Jak podaje portal Gość Świdnicki, biskup świdnicki Marek Mendyk ogłosił zmiany i wręczał nominację poszczególnym księżom co do przydziałów parafialnych. Dotychczasowy proboszcz ks. Stanisław Przerada będzie pełnić funkcję penitencjarza katedralnego. W jego miejsce do naszego miasta zawita ks. Marek Mielczarek, który przybędzie do nas z parafii św. Michała Archanioła w Słupicach

Nieznana jest data, kiedy do naszej parafii zawita nowy proboszcz

info: gość świdnicki
foto: Wieści Gminne

Marcin Burski

Redaktor Wieści Gminnych Jaworzyna Śląska

Dodaj komentarz