ZPS Karolina na Polskiej Wystawie Gospodarczej

Polska Wystawa Gospodarcza to przedsięwzięcie wystawiennicze, powstałe z inicjatywy Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Pana Andrzeja Dudy. Nie zabrakło tam naszego zakładu, który zrobił duże wrażenie.

Zakład Porcelany Stołowej „Karolina” uczestniczył 16 stycznia w Polskiej Wystawie Gospodarczej w Stalowej Woli. Jest to przedsięwzięcie wystawiennicze powstałe z inicjatywy Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Pana Andrzeja Dudy jako wyraz uznania dla dorobku najlepszych polskich przedsiębiorstw oraz ich wkładu w rozwój polskiej gospodarki. Nasz zakład znalazł się właśnie wśród tak zasłużonego grona.

Ekspozycja ZPS „Karolina” na wspomnianej wystawie cieszyła się bardzo dużym powodzeniem. Wiązało się to z pewnością z faktem, że oprócz prezentacji wyjątkowych fasonów, dekoracji oraz dyskusji na temat perspektywach rozwoju branży daliśmy zwiedzającym coś więcej.

Pokazaliśmy przede wszystkim jak wygląda proces technologiczny tworzenia naszych wyrobów, co spotkało się z dużą aprobatą. Należy również podkreślić, że przedstawiliśmy także porcelanę New Bone China, której jako jedyni w Polsce jesteśmy producentem, co było nie wątpliwym atutem.

Serdecznie gatulujemy sukcesu ZPS „Karolina”. Trzeba ufać, że wszystko to przekuje się w coraz większy rozwój naszego zakładu.

Marcin Burski

Redaktor Wieści Gminnych Jaworzyna Śląska

Dodaj komentarz